Moskitiery / Ramkowe

Moskitiery Ramkowe
Moskitiery okienne składają się z siatki z włókna szklanego powlekanego pcv i aluminiowej ramki.
Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej uszczelniając je idealnie. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.
Nieogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściąganie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Można zatem idealnie dobrać kolor do wystroju domu, w związku z czym produkt ten staje się nie widoczny wtapiając się w tło okna.

Cechy użytkowe produktu
• Moskitiery są solidnym wyrobem zapobiegającym uciekaniu zwierząt domowych przez okna lub drzwi balkonowe.
• Uniemożliwiają wlot owadów do mieszkań, przez co chronią dorosłych i dzieci ( szczególnie niemowlęta) przed niebezpiecznymi ukąszeniami.
• Dzięki użyteczności moskitiery mamy stały dopływ świeżego powietrza do domu nawet w upalne dni, poprzez pozostawienie uchylonego okna bez obawy przed owadami
• Poprzez materiały, z których się składa moskitiera, jest wyrobem niepalnym i nie koroduje. Zbudowana jest z Aluminium i włókna szklanego.
• Ważną cechą użytkową jest bezinwazyjność podczas otwierania, mycia lub domykania okna.

Inne produkty